Kangoo Jumps

İsveçli bilim adamlarının 14 senelik araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkan Kangoo Jumps artık Ankara'da. Vücut kompozisyonunu düzenleyen ve yağ-kas oranını geliştirmeye yardımcı olan Kangoo Jumps, selülitlerinden kurtulmak isteyen kadınların için can simidi oldu.

NASA tarafından onaylanan tek egzersiz olan Kangoo Jumps, uzaydan dönen astronotların kaybettikleri vücut direncini tekrar kazanmalarını için uygulanıyor. Saatte sağlıklı bir şekilde 1000-1500 arası kalori yakmayı mümkün kılan Kangoo Jumps, dokuların yenilenmesine ve cildin sıkılaştırmasına da yardımcı oluyor. Kolesterol ve trigliserit seviyelerini azaltıp, koroner damar rahatsızlıklarının oluşmasının da önüne geçiyor.

Kangoo Jumps ile mazeretiniz kalmadı ..!

Daha önce spor sakatlıkları bulunanlar zorlanmadan ve endişe etmeden Kangoo Jumps ile form tutabilecekler çünkü bu sporda kullanacağınız özel ayakkabılar eklemler üzerine binen baskıyı % 80 oranında azaltacağından geçmiş sakatlıkların tekrarlanması riski de ortadan kalkacaktır.

Eğlenerek Spor Yap ! Kilo Ver… Formda Kal ..!

Kangoo Jumps ile 45 dakikalık ders sonunda 600 - 1000 kalori arası harcayacaksınız. Üstelik kullanacağınız özel ayakkabılar eklemler üzerine binen baskıyı % 80 oranında azaltacağından hiç zorlanmadan… Kangoo Jumps ile kuş gibi hafifsin…

Kangoo Jumps ile Güvenli Spor ..!

Kangoo Jumps da kullanılan botların özel yapısı sayesinde, bu sporda yaralanma ve sakatlanma riski çok ama çok azdır. Üstelik diğer sporlardan daha güvenli ve eğlencelidir

Spor hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı !

Kanguru botları olarak da geçen kangoo jumps yüksek sıçramalar eşliğinde yapılan bir spordur. Kangoo jumps, sporu eğlenceye dönüştürürken, bir yandan da vücudunuzun her bölgesini çalıştırırarak, şekillenmesinde etkili olur.

Herkes için Spor ve Sağlık ..!

Kangoo Jumps da yaş sınırı yok ! İsteyen herkes bu eğlenceli ve güvenli sporu yapabilir.

Kangoo Jumpsları giydiğiniz anda kendinizi özgür hissedeceksiniz. Dakikalarca yorulmadan sıçramayı bir düşünün ? Yorumadan, hiç sıkılmadan zayıflamak isteyen herkesi aramıza bekliyoruz…

Çocuklarımız Spor ile Gelişir ..!

Günümüzde hareketsiz yaşam ve kötü beslenme her yaş da olduğu gibi çocukluk çağında da obezitenin çok sık görülmesine ve gün geçtikçe sayısının artmasına neden olmaktadır. Kangoo jumps çocukluk çağı döneminde de günlük enerji harcamasını artmasını sağlayabilecek kilo alımını engelleyen ve kilo kaybına yardımcı olan keyifli ve eğlenceli bir spordur.